شرکت تابلو صنعت کوشا

شرکت تابلو صنعت کوشا در سال 1382 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تابلوهای برق فشار ضعیف ، تابلو های مراکز کنترل موتوری و اتوماسیون صنعتی (PLC) فعالیت خود را آغاز نموده و با تکیه بر تلاش و تخصص پرسنل و مدیران خود توانسته است جایگاه ویژه ای را در صنعت برق کشور بدست آورد.

این شرکت اکنون با آموزش استانداردهای روز اروپایی و همچنین استانداردهای برق ایران به پرسنل فنی و مهندسی خود مفتخر است که تولیداتش را بر مبنای کیفیت بالا، صرفه اقتصادی و رضایتمندی مشتری عرضه نماید و آرزومند است همچون گذشته پیشرو در صنعت برق باشد.

شرکت تابلو صنعت کوشا

شرکت تابلو صنعت کوشا یکی از برترین شرکت ها در زمینه تابلو برق در انواع مختلف ، تابلو های فشار ضعیف ، تابلو های کنترل ، مانیتورینگ و همچنین اتوماسیون است. نیروهای متخصص شرکت تابلو صنعت کوشا مطابق با استاندارد های روز جهان آموزش دیده اند و از این رو قادر به تولید با کیفیت ترین انواع تابلو برق فشار ضعیف می باشند. شرکت تابلو صنعت کوشا با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و ساخت تابلو برق در انواع مختلف و برای کاربردهای متفاوت و با تکیه بر نیروهای متخصص و کارآزموده و همچنین تجربه مدیران زبده خود توانسته به رتبه ویژه ای در صنعت برق و تابلو برق دست پیدا کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره هموراه می توانید با کارشناسان ما در شرکت تابلو صنعت کوشا در ارتباط باشید.